Okenní folie - Folie na okna > Bezpečnostní folie

Bezpečnostní folie

Význam bezpečnostních fólií

Atestované bezpečnostní folie tl.0,3 mm zamezují průniku nežádoucích osob a předmětů prosklenými plochami a vytváří účinnou mechanickou bariéru proti násilnému proražení, rovnocennou s odolností mříží (viz. video). Navíc Vás bezpečnostní folie ochrání i před hozenými kameny a jinými předměty které mříží proniknou! Chrání také před požárem, výbuchem popř. krupobitím a prakticky zabraňuje nepříjemnému pořezání při úmyslném i neúmyslném rozbití skla. Folie absorbují škodlivému UV záření (min 99 %) a chrání tak Vaše zdraví i vybavení vnitřních prostor.

Použití bezpečnostních fólií

Na okna rodinných domů, bank, výloh a oken prodejen, nemocnic, střešních oken, zimních zahrad a jiných skleněných ploch.

Vzhled

Jsou čiré i tónované. Při kvalitní instalaci jsou čiré bezpečnostní folie po vyschnutí na skle neviditelné a nijak neomezují množství světla v místnosti. Jsou opatřeny protioděrovou vrstvou, která je odolná proti poškrábání.
Instalují se na vnitřní stranu skla Tl. 3 mm a více.

Atesty

Námi dodávané bezpečnostní fólie Global SMC-AX a Llumar SCL SR PS 12 Tl. 0.3 mm byly testovány na odolnost proti proražení dle přísné evropské normy DIN EN 356 E P – 2 a klasifikovány do kategorií odolnosti:
Global SMC AX na plochém skle 3 mm a víceP2
při oboustranné aplikaci na sklo tl 6 mm a více jsou neprůstřelné P4
Tyto atesty jsou akceptovány pojišťovacími společnostmi a aplikace bezpečnostní fólie se stává jedním z nutných předpokladů pro požadované zabezpečení objektu

Popis okenních a bezpečnostníchfólií

Funkce bezpečnostních fólií v praxi

Padací zkoušky bezpečnostních fólií

Při padací zkoušce je opakovaně pouštěna koule o hmotnosti 4,11 kg na vzorek skla s bezpečnostní fólií. Padací zkoušky bezpečnostní folie
Záruka 5 let


Bezpečnostní folie nainstalujeme v regionech: Zlín, Otrokovice, Kroměříž, Prostějov, Vyškov, Přerov, Olomouc, Uherské Hradiště, Luhačovice, Vsetín, Valašské Meziříčí, Nový Jičín, Frýdek Místek, Rožnov pod Radhoštěm, Brno, Ostrava, Havířov, Český Těšín, Karviná, Břeclav, Hodonín, Znojmo, Valašské Klobouky, Hranice atd.
 
 
Viktor Vařecha
varecha@varecha.cz
3M
Global windows film
Global windows film
antiradary

Sportovní vozy - inzerce sportovních aut

Ráj aut - inzerce nových i ojetých aut

Jízdní kola, horská kola