Okenní folie - Folie na okna

Instalací okenních fólií se zabýváme od r. 1994, kdy jsme absolvovali zahraniční praxi u společnosti Denver Window Tint Inc., Colorado USA. I nadále neustále spolupracujeme s touto firmou. Známe a téměř denně používáme nejnovější triky a postupy v aplikaci fólií na okna jak na automobily tak na budovy, a jsme tedy schopni Vám zajistit instalaci okenních fólií v prvotřídní kvalitě. Aplikujeme výhradně okenní folie vyšší třídy od předních světových výrobců Solar Optik, Llumar, Global a Sun Gard. Fólie standartní kvality neinstalujeme ani neprodáváme.
Folie na okna

Význam okenních fólií

Eliminují některé negativní vlastnosti skel např: Tvrdost, křehkost, vysokou tepelnou a světelnou prostupnost a průhlednost.

Druhy fólií na oknaOkenní bezpečnostní a tepelně izolační folie nainstalujeme v regionech: Zlín, Otrokovice, Kroměříž, Prostějov, Vyškov, Přerov, Olomouc, Uherské Hradiště, Luhačovice, Vsetín, Valašské Meziříčí, Nový Jičín, Frýdek Místek, Rožnov pod Radhoštěm, Brno, Ostrava, Havířov, Český Těšín, Karviná, Břeclav, Hodonín, Znojmo, Valašské Klobouky, Hranice atd.

Hlavní výhody skel, opatřených kvalitními okenními fóliemi

  • Zadrží min. 98% škodlivého UV záření
  • Zamezí přehřívání interiéru okny v letních měsících
  • Omezují blednutí interiérů
  • Velmi účinná ochrana před zloději a vandaly
  • Výrazně snižují riziko úrazu rozbitým sklem
  • Snižují tepelné ztráty okny v zimě
  • Zajišťují Vám soukromí
  • Instalace je možná dodatečně téměř na jakýkoliv typ prosklení

Obecné informace

Základním materiálem fólií na okna je polyester, dále adhezivo, barvivo a UV absorbery. U některých typů okenních fólií jsou barviva pro zvýšení reflexe nahrazována nebo doplňována kovem - hliníkem (metalizované fólie). V současné době používají přední světoví výrobci technologii "SPUTTER" při které se kov na fólii napráškuje. Tato nejmodernější technologie výroby zajišťuje nejvyšší účinnost okenní fólie proti slunečnímu tepelnému záření, nebo únikům tepla okny z objektu při zachování velké prostupnosti přirozeného světla. Všechny typy fólií jsou chráněny snímatelnou krycí fólií pod kterou je vrstva adheziva. Ta se při instalaci aktivuje příslušným roztokem a poté tlakem spojuje se skleněným podkladem. U značkových okenní fólií je interiérová strana chráněna vytvrzenou vrstvou odolnou proti poškrábání.

Záruky

  • Exteriérové okenní fólie 2 - 3 roky
  • Interiérové okenní fólie 5 let


 
 
Viktor Vařecha
varecha@varecha.cz
3M
Global windows film
Global windows film
antiradary

Sportovní vozy - inzerce sportovních aut

Ráj aut - inzerce nových i ojetých aut

Jízdní kola, horská kola